Kontakter

Tittel Navn Telefon E-mail
Sportssjef

Albin Rönnkvist

452 97 384 albin@ready.no
Avdelningsleder Are Hvaal 975 25 739 are@ready.no   
Bandykoordinator Iskander Nugmanov 968 03 120 iskander@ready.no 
Driftsansvarlig bane Tom Bjerkely 915 44 181 tom@ready.no
       
Styret/Ansvarsområder Navn Telefon E-mail
Leder Peder Schjoldager 900 81 913 peder.schjoldager@aberdeen-asset.com
Nestleder Ellinor Steen Woxholt 917 52 279 ewoxholt@broadpark.no
Råskinnet Nina Storvik   nstorvik@gmail.com 
Leder SU / 7 er lag  Gisle Linberg  479 00 707  linberggisle@gmail.com 
Dame / Jentebandy Christen Møllhausen 992 96 621 cmoe3@online.no 
Herr / 11 er lag  Peter M. Haug 412 86 960 peter@millum.no / petermichaelhaug@gmail.com
Bane Alex Dietrichson 900 90 011 alexpost@online.no 
       
Sportslig utvalg Navn Telefon E-mail
Leder Gisle Linberg 479 00 707 linberggisle@gmail.com
       
Andre funksjoner/oppgaver Navn Telefon E-mail
Påmelding / betalning Are Hvaal 975 25 739 are@ready.no
Utstyr / Material Are Hvaal 975 25 739 are@ready.no
SFO-bandy Rolf Kjos-Hanssen 905 66 035 rolf@booster.no 
Bandyskolene Petter Brinchmann

90045449

petter.brinchmann@nortura.no

Kamparr. A-lag Birgitte Bjerkely 977 01 581 bbjerkel@ous-hf.no
Markedsråd / Salg A-lag herrer Are Hvaal 975 25 739 are@ready.no 
Sliping / Slipeutstyr Tom Bjerkly 915 44 181 tom@ready.no
Ready Cup Are Hvaal 975 25 739 are@ready.no 
Knøttecup Hennig Madsen 995 15 569

henning.madsen@norgesgruppen.no

Jentecup Tore Skjulstad Bryhni   tore@bryhni.com
       

 

Övriga kontakter

Alle lagledere og trenere: kommer snart

Alle lag: Våra lag