Kontakter

Tittel Navn Telefon E-mail
Sportssjef

Albin Rönnkvist

452 97 384 albin@ready.no
Avdelningsleder Are Hvaal 975 25 739 are@ready.no   
Bandykoordinator Iskander Nugmanov 968 03 120 iskander@ready.no 
Driftsansvarlig bane Tom Bjerkely 915 44 181 tom@ready.no
       
Styret/Ansvarsområder Navn Telefon E-mail
Leder Richard Brande 900 76 768 richardbrande@gmail.com 
Rekruttering Hanna Thommessen 986 95 743 hannathommessen@gmail.com 
Økonomi / Råskinnet Nina Storvik 918 60 046 nstorvik@gmail.com 
Bredde / 7'er Truls Haugen  930 09 546  truls.haugen@gmail.com 
Dame / Jente Christen Møllhausen 992 96 621 cmoe3@online.no 
Herr / 11'er  Isac Jerner 411 09 412 isac@jerner.no 
Bane Alex Dietrichson 900 90 011 alexpost@online.no 
       
Andre funksjoner/oppgaver Navn Telefon E-mail
Påmelding / betalning Are Hvaal 975 25 739 are@ready.no
Utstyr / Material Are Hvaal 975 25 739 are@ready.no
Bandyskole Petter Brinchmann

900 45 449

petter.brinchmann@nortura.no

Kamparr. A-lag Birgitte Bjerkely 977 01 581 bbjerkel@ous-hf.no
Markedsråd / Salg A-lag herrer Are Hvaal 975 25 739 are@ready.no 
Sliping / Slipeutstyr Tom Bjerkly 915 44 181 tom@ready.no
Ready Cup Are Hvaal 975 25 739 are@ready.no 
Knøttecup Hennig Madsen 995 15 569

henning.madsen@norgesgruppen.no

Jentecup Tore Skjulstad Bryhni   tore@bryhni.com
       

 

Övriga kontakter

Alle lagledere og trenere: kommer snart

Alle lag: Våra lag