7er

Her finner du all information som trengs for hele året om du spiller på 7er lag i Ready bandy

 

Her finner du årsplanen for alle 7er lag med info om hva som skjer fra idag til neste vår.

Vid spørsmål om infromation ta kontakt med Malin@ready.no eller Nicklas@ready.no 

 

 

Årsplan 7er Ready bandy

 

 

Kontaktinformation til vært 7er lag finner du nedan

 

Knøtt 2010

Morten Dregler - mortendregler@gmail.com

Daniel Malmberg - daniel.malmberg@yara.com 

 

Knøtt 2009 

Eirik Arnø - eka@datarespons.no

Truls Haugen - truls.haugen@gmail.com

Lars Christian Paulsen - lars.paulsen@afgruppen.no

Øystein Askim - Oystein.askim@apotek1.no

Gisle Linberg - linberggisle@gmail.com

 

Knøtt 2008

Morten Tønnesen Krokan - mortentkrokan@gmail.com 

Kristian Hafsteen - kristian.hafsteen@gmail.com 

 

Lillegutt 2007

Morten Dregler - mortendregler@gmail.com

Per Christian Brekke - perchristianbrekke@gmail.com

Håvard Braaten - hsb@concreto.no

 

Lillegutt 2006

Morten Oanes - morten.oanes@ikt-nor.no