Smågutt

Her finner du all information som trengs for hele året om du spiller på Smågutt i Ready bandy

 

Her finner du årsplanen for smågutt med info om hva som skjer fra idag til neste vår.

Vid spørsmål om infromation ta kontakt med Malin@ready.no eller Nicklas@ready.no 

 

 

 

 

Årsplan Smågutt Ready bandy

 

 

Kontaktinformation finner du nedan

 

Smågutt 2004 - 2005

 

Ole Petter Remman - ole.petter.remman@acando.no (2004)

Lars Egidius Helle - lhelle@mac.com (2004)

Oluf Ulseth - oluf.ulseth@outlook.com (2005)

Henrik Woxholt - hwoxholt@deloitte.no (2005)

Fredrik Gørrissen - fredrik@truegroups.no (2005)