Kontakter

 

Klikk på lenke for oversikt over lagledere og trenere i Ready:  Tillitsmannsliste Ready Bandy

Ved feil/oppdateringer, send en epost til: malin@ready.no 

 

Lenke til TRUEGROUPS

 

Tittel Navn Telefon E-mail
Sportssjef Nicklas Andersson 91903125 nicklas@ready.no
Utviklingsansvarlig/A-lag trener Patrik Heed 45209504 patrik@ready.no 
Bandykoordinator Malin Bromark 91902046 malin@ready.no
Driftsansvarlig bane Tom Bjerkely 91544181 tom@ready.no 
       
Styret/Ansvarsområder Navn Telefon E-mail
Leder Peder Schjoldager 90081913
peder.schjoldager@aberdeen-asset.com
Nestleder Ellinor Steen Woxholt 91752279 ewoxholt@broadpark.no
Råskinnet Line Søvik 91696679 line.sovik@ngn.no 
Leder SU / 7 er lag  Gisle Linberg  47900707  linberggisle@gmail.com 
Dame/Jentebandy Christen Møllhausen 99296621 cmoe3@online.no 
A - lag / 11 er lag  Peter M. Haug 41286960 peter@millum.no / petermichaelhaug@gmail.com
Bane Alex Dietrichson 90090011 alexpost@online.no 
       
       
Sportslig utvalg Navn Telefon E-mail
Leder Gisle Linberg 47900707 linberggisle@gmail.com
Medlem Trygve Gotaas 95204876 trygve.gotaas@gmail.com
Medlem Morten Dovland 93092047 morten.dovland@tvnorge.no
Medlem Hallvard Thommessen 99271983 halvard.thommessen@statnett.no
Medlem Nicklas Andersson  91903125  nicklas@ready.no 
       
Andre funksjoner/oppgaver Navn Telefon E-mail
Persbråten vgs Patrik Heed 45209504 patrik@ready.no 
Påmelding/betalning Malin Bromark 91902046 malin@ready.no 
Utstyr/Material Nicklas Andersson 91903125 nicklas@ready.no 
SFO-bandy Rolf Kjos-Hanssen 90566035 rolf@booster.no 
Bandyskolene Morten Dregler 40002008 mortendregler@gmail.com
Kamparr. A-lag Birgitte Bjerkely 97701581 bbjerkel@ous-hf.no
Markedsråd/Salg A-lag herrer Nicklas Andersson 91903125 nicklas@ready.no 
Sliping/Slipeutstyr Tom Bjerkly 91544181 tom@ready.no
Ready Cup Morten Dregler 40002008 mortendregler@gmail.com
Knøttecup Hennig Madsen 99515569

henning.madsen@norgesgruppen.no

Jentecup Daniel Grønquist 47355366 daniel.gronquist@gmail.com 
       

Bandylenker

For norske klubber og lenker, klikk videre fra NBFs sider.

For svenske klubber og lenker, klikk her