Meny

Terminlister sommer 2019 for G2011

G2011-1

G2011-2

G2011-3

G2011-4

G2011-5

G2011-6

G2011-7

G2011-8

G2011-9

Last også ned Min fotball-appen i appstore

 

Trenere og kontakpersoner:

Navn Lag Rolle tlf epost
Anders Thoresen Årgangsleder 932 21 449 anders.thoresen@ready.no
Helga Bull 1 Trener og kontaktperson 934 89 076
 
Anders Guy Chedeville 1 Kontaktperson 930 29 002
 
Eirik Aass 2 Trener og kontaktperson 411 06 787 eirik.aass@gmail.com
Jarle Kristian Haugnæss 2 Kontaktperson 414 58 702  
Christoffer Hveem 3 Trener og kontaktperson 951 15 505 chveem@me.com
Tore Tveitstul 3 Kontaktperson 986 42 868  
Einar Johan Gørrissen 4 Trener og kontaktperson 909 80 987 einar.gorrissen@idi.no 
Erik Nicolai Heidenreich 5 Trener og kontaktperson 936 47 852 nicolai.heidenreich@shm.as
Lars-Erik Strand 5 Kontaktperson 414 59 609 larserik78@hotmail.com
Lars Erik Berg 6 Kontaktperson   lars.erik.berg@solera.no
Petter Brinchmann 6 Kontaktperson 900 45 449 pbrinchmann@gmail.com
Anders Per Erik Larsson 6 Kontaktperson 905 14 218  
Petter Brinchmann 7 Trener og kontaktperson 900 45 449 pbrinchmann@gmail.com
Lars Erik Berg 7 Kontaktperson   lars.erik.berg@solera.no
Peder Mørtvedt 8 Trener og kontaktperson 959 77 886 peder.mortvedt@gmail.com
Bendik Christoffersen 8 Kontaktperson 957 72 936 bch@thommessen.no
Anders Thoresen 9 Trener 932 21 449 anders.thoresen@ready.no
Bendik Christoffersen 9 Kontaktperson 957 72 936 bch@thommessen.no

Kalender

November
MTOTFLS
28293031123
45678910
11121314151617
18192021222324
2526272829301

Aktiviteter

Ingen aktiviteter tilgjengelig for øyeblikket

Aktiviteter

Ingen aktiviteter tilgjengelig for øyeblikket

Treningstider 2019

Mandag: 15:00-16:30 Greigakademiet (1. prioritet)

Onsdag: 17:45-19:15 - Lagstrening

Torsdag: 15:00-16:30 Griegakademiet (3. prioritet)

Fredag: 15:00-16:30 Griegakademiet (2. prioritet)

 

Kamper 2019

Terminliste G2011-1

Terminliste G2011-2

Terminliste G2011-3

Terminliste G2011-4

Terminliste G2011-5

Terminliste G2011-6

Terminliste G2011-7

Terminliste G2011-8

Terminliste G2011-9

 

Kontaktinformasjon:

Anders Thoresen
Tlf: 932 21 449
anders.thoresen@ready.no
Årgangsleder G2011

Spond G2011