Meny

Ulrik 2016-04-18 08:07:57

Dommeroppsett vårsesongen 2018

Filen er også tilgjengelig i excel-format her:

Dommeroppsett fotball 2018

 

Dato Dag Kl. Alder Bane Kamp Dommer Mobil
11.apr Onsdag 19:10 G10 (7er) Gressbanen 2 Ready 7 - Røa  Flyttet  
16.apr Mandag 18:00 G8 (5er) FO-banen Ready 5 - Jutul 2 Nicolai Eriksen Sundal  
16.apr Mandag 19:05 J12 (7er) Gressbanen 2 Ready 5 - Ullern  Elias Bryhni 99 34 93 70
16.apr Mandag 19:05 J12 (7er) Gressbanen 2 Ready 4 - Lille Tøyen Aksel Rødseth 46 29 96 90
17.apr Tirsdag 17:00 G9 (5er) Ris skole Ready 3 - Høvik 4 Kristoffer Garden Rogstad   
17.apr Tirsdag 17:00 G9 (5er) Ris skole Ready 4 - Røa 6 Jens Ulrik Ruus Qvale 92 06 69 46
17.apr Tirsdag 18:00 J8 (5er) FO-banen Ready 2 - Lyn  5 Marie Rimstad 96 01 76 07
17.apr Tirsdag 18:00 G11 (7er) Gressbanen 2 Ready 6 - Nordstrand 6 Birk Knudsen 92 09 28 30
17.apr Tirsdag 18:00 J9 (5er) Ris skole Ready 3 - Bygdø Monolitten 3 Kristoffer Garden Rogstad   
17.apr Tirsdag 18:00 G9 (5er) Ris skole Ready 8 - Frigg  4 Jens Ulrik Ruus Qvale 92 06 69 46
17.apr Tirsdag 18:10 G10 (7er) Gressbanen 2 Ready 5 - Vestre Aker Casper Fagerlund Petersen 97 40 21 06
17.apr Tirsdag 19:10 G11 (7er) Gressbanen 2 Ready 4 - Heming 3 Birk Knudsen 92 09 28 30
17.apr Tirsdag 19:10 G11 (7er) Gressbanen 2 Ready 2 - Bærums Verk Hauger 5 Casper Fagerlund Petersen 97 40 21 06
17.apr Tirsdag 19:10 J12 (7er) Gressbanen 2 Ready 2 - Jardar Ludvig Rojahn Mjåtvedt 41 38 25 02
17.apr Tirsdag 20:15 J14 (7er) Ris skole Ready 2 - Lyn   Casper Fagerlund Petersen 97 40 21 06
18.apr Onsdag 18:00 J8 (5er) Voksen grus Ready  - Heming  Sigurd Bjærtnes  
18.apr Onsdag 19:00 J10 (5er) Voksen grus Vestre Aker - Jutul 2 Sigurd Bjærtnes  
18.apr Onsdag 19:05 G12 (9er) Gressbanen  Ready 3 - Øvrevoll Hosle 5 Jørgen Sandnes 90 05 08 64
18.apr Onsdag 19:10 G12 (9er) Gressbanen 2 Ready  - Nordstrand 2 Linus Fagerlund Petersen 95 13 48 37
19.apr Torsdag 18:00 G8 (5er) FO-banen Ready 3 - Haslum 3 Olav Magnus Grindheim 90 81 48 98
19.apr Torsdag 18:00 G9 (5er) Ris skole Ready 5 - Forward August Mikkelsen 99 24 50 77
19.apr Torsdag 18:00 J9 (5er) Ris skole Ready 4 - Lille Tøyen  Lea Thorsby Rødsand   
19.apr Torsdag 19:10 J11 (7er) Gressbanen 2 Ready  - Lyn   Magnus Lunde Hervig 98 41 36 85
19.apr Torsdag 19:10 G10 (7er) Gressbanen 2 Ready 2 - Koll  William Barthel Rosli 45 84 35 70
19.apr Torsdag 19:10 G10 (7er) Gressbanen 2 Ready 6 - Fossum 2 Hamse Rashid 40 96 35 71
20.apr Fredag 18:00 G8 (5er) FO-banen Ready  - Frigg  2 Ola Mathias Amundsen 41 42 49 47
23.apr Mandag 18:00 G8 (5er) FO-banen Ready 3 - Bærums Verk Hauger 6 Felix Trommer  94 05 85 35
23.apr Mandag 19:05 J12 (7er) Gressbanen 2 Ready 3 - Hvalstad  Henrik Søvik Holden 48 29 39 10
23.apr Mandag 19:05 J12 (7er) Gressbanen 2 Ready  - Heming 2 Noah K. Sundsli 95 86 35 15
23.apr Mandag 19:05 G11 (7er) Gressbanen 2 Ready 3 - Koll 2 Johan Sandnes 91 31 51 86
24.apr Tirsdag 17:00 G10 (7er) Gressbanen 2 Ready  - Høvik Oliver Dagestad 91 88 85 85
24.apr Tirsdag 17:00 G9 (5er) Ris skole Ready  - Røa 7 William Sauar 95 00 34 35
24.apr Tirsdag 18:00 J8 (5er) FO-banen Ready 4 - Kjelsås 2 Jacob Buskerud Christoffersen 91 80 23 94
24.apr Tirsdag 18:00 G8 (5er) FO-banen Ready 2 - Heming 7 Mads Håkestad 90 27 11 13
24.apr Tirsdag 18:00 G10 (7er) Gressbanen 2 Ready 3 - Skeid 3 Oliver Dagestad 91 88 85 85
24.apr Tirsdag 18:00 G9 (5er) Ris skole Ready 9 - Billingstad Henrik Søvik Holden 48 29 39 10
24.apr Tirsdag 18:00 G9 (5er) Ris skole Ready 8 - Bygdø Monolitten 4 Kristian Barth-Kristoffersen 99 52 35 60
24.apr Tirsdag 18:05 G10 (7er) Gressbanen 2 Ready 7 - Bygdø Monolitten  Lavrans Berge-Andersen 94 05 13 11
24.apr Tirsdag 18:05 G10 (7er) Gressbanen 2 Ready 5 - Try Gard Tørum 94 18 08 55
24.apr Tirsdag 19:05 G12 (9er) Gressbanen 2 Ready 4 - Frigg  3 Linus Fagerlund Petersen 95 13 48 37
25.apr Onsdag 18:00 J8 (5er) Voksen grus Ready 5 - Try Christoffer Hjellegjerde Martinsen 95 45 10 02
25.apr Onsdag 18:30 G9 (5er) Ris skole Ready 6 - Veitvet  2 Lars Bjærtnes  
25.apr Onsdag 19:10 G12 (9er) Gressbanen  Ready 2 - Øvrevoll Hosle 2 Alim Akpinar 40 58 23 02
25.apr Onsdag 19:10 J12 (9er) Gressbanen 2 Ready - Frisk Asker Jørgen Sandnes 90 05 08 64
26.apr Torsdag 17:00 G10 (7er) Gressbanen 2 Ready 4 - Øvrevoll Hosle 10 Linus Fagerlund Petersen 95 13 48 37
26.apr Torsdag 18:00 G8 (5er) FO-banen Ready 5 - Heming 4 Marie Rimstad 96 01 76 07
26.apr Torsdag 18:00 G8 (5er) FO-banen Ready 4 - Frigg  3 Lea Thorsby Rødsand   
26.apr Torsdag 18:00 G11 (7er) Gressbanen 2 Ready  - Lyn  9 Oliver Simonsen  46 61 18 35
26.apr Torsdag 18:00 J11 (7er) Gressbanen 2 Ready 2 - Frigg Sened Habtu  
26.apr Torsdag 18:00 J9 (5er) Ris skole Ready  - Årvoll  August Mikkelsen 99 24 50 77
26.apr Torsdag 18:00 J9 (5er) Ris skole Ready 2 - Asker 4 Olav Magnus Grindheim 90 81 48 98
26.apr Torsdag 19:10 J11 (7er) Gressbanen 2 Ready 4 - Heming  Oliver Simonsen  46 61 18 35
26.apr Torsdag 19:10 J11 (7er) Gressbanen 2 Ready 3 - Korsvoll 2 Christian Krane 99 27 09 91
30.apr Mandag 19:00 J10 (7er) Gressbanen 2 Ready  - Frigg   Felix Trommer  94 05 85 35
30.apr Mandag 19:05 J12 (7er) Gressbanen 2 Ready 4 - Haslum 2 Oscar Benguigui Andersen  
30.apr Mandag 19:05 J12 (7er) Gressbanen 2 Ready  - Røa 3 Nicolai Eriksen Sundal  
01.mai Tirsdag 17:00 G9 (5er) Ris skole Ready 7 - Holmen 5 William Sauar 95 00 34 35
01.mai Tirsdag 18:00 J8 (5er) FO-banen Ready 2 - Røa 2 Mads Håkestad 90 27 11 13
01.mai Tirsdag 18:00 J10 (7er) Gressbanen 2 Ready 2 - Ullern 2 Marie Rimstad 96 01 76 07
01.mai Tirsdag 18:00 G9 (5er) Ris skole Ready 9 - Stabæk  6 Mads Håkestad 90 27 11 13
01.mai Tirsdag 18:00 G9 (5er) Ris skole Ready 8 - Røa 4 Ulrik Woxholt  99 34 34 35
01.mai Tirsdag 18:00 G8 (5er) Voksen grus Vestre Aker 4 - Ullern 5 Henrik Søvik Holden 48 29 39 10
01.mai Tirsdag 18:10 G10 (7er) Gressbanen 2 Ready 4 - Stabæk  3 Ludvig Rojahn Mjåtvedt 41 38 25 02
01.mai Tirsdag 19:10 G11 (7er) Gressbanen 2 Ready 4 - Koll Ludvig Rojahn Mjåtvedt 41 38 25 02
01.mai Tirsdag 19:10 G11 (7er) Gressbanen 2 Ready 2 - Røa 7 Magnus Lunde Hervig 98 41 36 85
01.mai Tirsdag 19:10 G11 (7er) Gressbanen 2 Ready 6 - Vålerenga  4 Johan Sandnes 91 31 51 86
02.mai Onsdag 18:00 J8 (5er) Voksen grus Ready 3 - Lyn  3 Kristian Barth-Kristoffersen 99 52 35 60
02.mai Onsdag 18:30 J9 (5er) Ris skole Ready 3 - Lommedalen 4 Lars Bjærtnes  
02.mai Onsdag 18:30 G9 (5er) Ris skole Ready 2 - Holmen 4 Sigurd Bjærtnes  
02.mai Onsdag 19:05 G12 (9er) Gressbanen  Ready 3 - Holmen 2 Linus Fagerlund Petersen 95 13 48 37
02.mai Onsdag 19:10 G12 (9er) Gressbanen 2 Ready  - Sagene  Alim Akpinar 40 58 23 02
02.mai Onsdag 21:00 G16 (7er) Ris skole Ready - Bækkelaget  Christian Furnes 92 07 71 00
03.mai Torsdag 17:00 G8 (5er) FO-banen Ready  - Heming 8 Lavrans Berge-Andersen 94 05 13 11
03.mai Torsdag 18:00 G8 (5er) FO-banen Ready 3 - Røa 6 Lavrans Berge-Andersen 94 05 13 11
03.mai Torsdag 18:00 J9 (5er) Ris skole Ready 4 - Holmlia   Christian Krane 99 27 09 91
03.mai Torsdag 18:10 G10 (7er) Gressbanen 2 Ready 5 - Skeid 4 Johan Sverdrup  
03.mai Torsdag 19:10 J11 (7er) Gressbanen 2 Ready 4 - Kolbotn  Johan Sverdrup  
03.mai Torsdag 19:10 J11 (7er) Gressbanen 2 Ready  - Røa 2 Sened Habtu  
03.mai Torsdag 19:10 G10 (7er) Gressbanen 2 Ready 6 - Asker 2 Gard Tørum 94 18 08 55
03.mai Torsdag 19:50 G19 (7er) Ris skole Ready - Jutul  Casper Fagerlund Petersen 97 40 21 06
05.mai Lørdag 14:45 G16 (7er) Ris skole Ready - Bjørndal Yasin Mohammad 45 16 74 03
06.mai Søndag 16:00 G19 (7er) Ris skole Ready - Skeid  Jørgen Sandnes 90 05 08 64
07.mai Mandag 19:05 J12 (7er) Gressbanen 2 Ready 5 - Bygdø Monolitten 2 Elias Bryhni 99 34 93 70
07.mai Mandag 19:05 G11 (7er) Gressbanen 2 Ready 3 - Høybr/Stovn Felix Trommer  94 05 85 35
08.mai Tirsdag 17:00 G9 (5er) Ris skole Ready  - Bygdø Monolitten  William Sauar 95 00 34 35
08.mai Tirsdag 17:00 G9 (5er) Ris skole Ready 6 - Sagene 3 Jens Ulrik Ruus Qvale 92 06 69 46
08.mai Tirsdag 18:00 J8 (5er) FO-banen Ready 4 - Hasle-Løren 2 Kristian Barth-Kristoffersen 99 52 35 60
08.mai Tirsdag 18:00 G8 (5er) FO-banen Ready 2 - Billingstad Henrik Søvik Holden 48 29 39 10
08.mai Tirsdag 18:00 G10 (7er) Gressbanen 2 Ready 3 - Frigg  2 Jacob Buskerud Christoffersen 91 80 23 94
08.mai Tirsdag 18:00 G9 (5er) Ris skole Ready 3 - Røa 3 Jens Ulrik Ruus Qvale 92 06 69 46
08.mai Tirsdag 18:00 G9 (5er) Ris skole Ready 4 - Lyn   Mads Håkestad 90 27 11 13
08.mai Tirsdag 18:00 G8 (5er) Voksen grus Vestre Aker 3 - Heming Ulrik Woxholt  99 34 34 35
08.mai Tirsdag 18:10 G10 (7er) Gressbanen 2 Ready  - Bærums Verk Hauger 2 William Barthel Rosli 45 84 35 70
08.mai Tirsdag 19:10 G11 (7er) Gressbanen 2 Ready  - Snarøya   William Barthel Rosli 45 84 35 70
08.mai Tirsdag 19:10 J11 (7er) Gressbanen 2 Ready 2 - Grüner    2 Hamse Rashid 40 96 35 71
08.mai Tirsdag 19:10 J12 (7er) Gressbanen 2 Ready 2 - Røa 4 Jacob Buskerud Christoffersen 91 80 23 94
09.mai Onsdag 18:00 J8 (5er) Voksen grus Ready  - Lyn  2 Lars Bjærtnes  
09.mai Onsdag 19:10 J12 (9er) Gressbanen 2 Ready - Jardar  Alim Akpinar 40 58 23 02
10.mai Torsdag 17:00 G9 (5er) Ris skole Ready 5 - Heming 6 Christian Krane 99 27 09 91
10.mai Torsdag 18:00 G8 (5er) FO-banen Ready 5 - Røa 7 August Mikkelsen 99 24 50 77
10.mai Torsdag 18:00 G8 (5er) FO-banen Ready 4 - Vestre Aker 4 Olav Magnus Grindheim 90 81 48 98
10.mai Torsdag 18:00 J9 (5er) Ris skole Ready  - Lambertseter Christian Krane 99 27 09 91
10.mai Torsdag 18:00 J9 (5er) Ris skole Ready 2 - Nesøya 2 Lavrans Berge-Andersen 94 05 13 11
10.mai Torsdag 19:10 G10 (7er) Gressbanen 2 Ready 7 - Haslum Ola Mathias Amundsen 41 42 49 47
10.mai Torsdag 19:10 G10 (7er) Gressbanen 2 Ready 2 - Try 2 Noah K. Sundsli 95 86 35 15
10.mai Torsdag 19:10 J11 (7er) Gressbanen 2 Ready 3 - Bygdø Monolitten 2 Oscar Benguigui Andersen  
14.mai Mandag 18:00 G8 (5er) FO-banen Ready  - Ready 4 Kristoffer Garden Rogstad   
14.mai Mandag 19:00 J10 (7er) Gressbanen 2 Ready 2 - Grüner Nicolai Eriksen Sundal  
14.mai Mandag 19:05 J12 (7er) Gressbanen 2 Ready 3 - Lyn  7 Aksel Rødseth 46 29 96 90
14.mai Mandag 19:05 J12 (7er) Gressbanen 2 Ready  - Kjelsås  Ola Mathias Amundsen 41 42 49 47
15.mai Tirsdag 17:00 G10 (7er) Gressbanen 2 Ready 5 - Grei 4 William Sauar 95 00 34 35
15.mai Tirsdag 17:00 G9 (5er) Ris skole Ready 2 - Lommedalen 2 Marie Rimstad 96 01 76 07
15.mai Tirsdag 17:50 G11 (7er) Gressbanen 2 Ready 4 - Høvik 3 Kristoffer Garden Rogstad   
15.mai Tirsdag 17:50 J11 (7er) Gressbanen 2 Ready  - Ready 2 Marie Rimstad 96 01 76 07
15.mai Tirsdag 18:00 G8 (5er) FO-banen Ready 3 - Lommedalen 3 Oliver Simonsen  46 61 18 35
15.mai Tirsdag 18:00 J8 (5er) FO-banen Ready 5 - Lyn  5 Oliver Dagestad 91 88 85 85
15.mai Tirsdag 18:00 G11 (7er) Gressbanen 2 Ready 6 - Korsvoll 4 Jens Ulrik Ruus Qvale 92066946
15.mai Tirsdag 18:00 J9 (5er) Ris skole Ready 3 - Øvrevoll Hosle 7 Mads Håkestad 90 27 11 13
15.mai Tirsdag 18:00 G9 (5er) Ris skole Ready 8 - Bygdø Monolitten 5 Ulrik Woxholt  99 34 34 35
15.mai Tirsdag 18:00 G8 (5er) Voksen grus Vestre Aker 4 - Frigg  3 Aksel Rødseth 46 29 96 90
15.mai Tirsdag 19:00 J11 (7er) Gressbanen 2 Ready 4 - Skeid 3 Noah K. Sundsli 95 86 35 15
15.mai Tirsdag 19:05 G11 (7er) Gressbanen 2 Ready 2 - Bygdø Monolitten 2 Hamse Rashid 40 96 35 71
15.mai Tirsdag 20:15 J14 (7er) Ris skole Ready 2 - Bygdø Monolitten Magnus Lunde Hervig 98 41 36 85
16.mai Onsdag 18:00 J8 (5er) Voksen grus Ready 3 - Ullern Sigurd Bjærtnes  
16.mai Onsdag 18:30 G9 (5er) Ris skole Ready 9 - Ullern Christian Furnes 92 07 71 00
16.mai Onsdag 18:30 J9 (5er) Ris skole Ready 4 - Heming 2 Christoffer Hjellegjerde Martinsen 95 45 10 02
16.mai Onsdag 19:05 G12 (9er) Gressbanen  Ready 4 - Heming 5 Jørgen Sandnes 90 05 08 64
16.mai Onsdag 19:10 G12 (9er) Gressbanen 2 Ready  - Korsvoll  Linus Fagerlund Petersen 95 13 48 37
16.mai Onsdag 21:00 G16 (7er) Ris skole Ready - Langhus   Yasin Mohammad 45 16 74 03
18.mai Fredag 18:30 G10 (7er) Gressbanen 2 Ready 4 - Øvrevoll Hosle  Johan Sandnes 91 31 51 86
18.mai Fredag 18:30 G10 (7er) Gressbanen 2 Ready  - Øvrevoll Hosle 3 Oscar Benguigui Andersen  
20.mai Søndag 18:00 G9 (5er) Ris skole Ready 7 - Lommedalen Elias Bryhni 99 34 93 70
21.mai Mandag 19:00 J11 (7er) Gressbanen 2 Ready 2 - Lyn   Felix Trommer  94 05 85 35
22.mai Tirsdag 17:00 G9 (5er) Ris skole Ready  - Røa 5 William Sauar 95 00 34 35
22.mai Tirsdag 17:00 G9 (5er) Ris skole Ready 6 - Teisen William Sauar 95 00 34 35
22.mai Tirsdag 18:00 J8 (5er) FO-banen Ready 2 - Lyn   Ludvig Rojahn Mjåtvedt 41 38 25 02
22.mai Tirsdag 18:00 G8 (5er) FO-banen Ready 2 - Asker 7 Magnus Lunde Hervig 98 41 36 85
22.mai Tirsdag 18:00 G10 (7er) Gressbanen 2 Ready 3 - Røa 6 Oliver Dagestad 91 88 85 85
22.mai Tirsdag 18:00 G11 (7er) Gressbanen 2 Ready 3 - Vestre Aker Oliver Simonsen  46 61 18 35
22.mai Tirsdag 18:00 G9 (5er) Ris skole Ready 3 - Bygdø Monolitten 2 William Barthel Rosli 45 84 35 70
22.mai Tirsdag 18:00 G9 (5er) Ris skole Ready 4 - Koll Hamse Rashid 40 96 35 71
22.mai Tirsdag 18:10 G10 (7er) Gressbanen 2 Ready 2 - Grei  Gard Tørum 94 18 08 55
22.mai Tirsdag 19:10 J12 (7er) Gressbanen 2 Ready 5 - Høvik 2 Gard Tørum 94 18 08 55
22.mai Tirsdag 19:10 J12 (7er) Gressbanen 2 Ready 4 - Lyn   Oliver Dagestad 91 88 85 85
22.mai Tirsdag 19:10 J12 (7er) Gressbanen 2 Ready 2 - Asker 2 Oliver Simonsen  46 61 18 35
23.mai Onsdag 18:00 J8 (5er) Voksen grus Ready  - Røa 3 Lars Bjærtnes  
23.mai Onsdag 18:30 J10 (7er) Ris skole Ready 2 - Ready  Christoffer Hjellegjerde Martinsen 95 45 10 02
23.mai Onsdag 19:05 G12 (9er) Gressbanen  Ready 3 - Øvrevoll Hosle 6 Birk Knudsen 92 09 28 30
23.mai Onsdag 19:10 G12 (9er) Gressbanen  Ready 2 - Heming 3 Jørgen Sandnes 90 05 08 64
23.mai Onsdag 19:10 J12 (9er) Gressbanen 2 Ready - Bærums Verk Hauger 2 Linus Fagerlund Petersen 95 13 48 37
24.mai Torsdag 17:00 G9 (5er) Ris skole Ready 5 - Ullern 3 Lavrans Berge-Andersen 94 05 13 11
24.mai Torsdag 18:00 G8 (5er) FO-banen Ready 5 - Lommedalen 4 Christian Krane 99 27 09 91
24.mai Torsdag 18:00 G8 (5er) FO-banen Ready 4 - Frigg  2 Lea Thorsby Rødsand   
24.mai Torsdag 18:00 J9 (5er) Ris skole Ready  - Ullern Lavrans Berge-Andersen 94 05 13 11
24.mai Torsdag 18:00 J9 (5er) Ris skole Ready 2 - Asker 3 Sened Habtu  
24.mai Torsdag 18:00 G8 (5er) Voksen grus Vestre Aker 3 - Lyn   Johan Sverdrup  
24.mai Torsdag 18:10 G10 (7er) Gressbanen 2 Ready 6 - Bærums Verk Hauger August Mikkelsen 99 24 50 77
24.mai Torsdag 19:10 J11 (7er) Gressbanen 2 Ready 4 - Grei 2 August Mikkelsen 99 24 50 77
24.mai Torsdag 19:10 J11 (7er) Gressbanen 2 Ready 3 - Heming 3 Olav Magnus Grindheim 90 81 48 98
28.mai Mandag 18:00 G8 (5er) FO-banen Ready  - Ullern 9 Johan Sandnes 91 31 51 86
28.mai Mandag 19:05 J12 (7er) Gressbanen 2 Ready 3 - Høybr/Stovn 2 Noah K. Sundsli 95 86 35 15
28.mai Mandag 19:05 J12 (7er) Gressbanen 2 Ready  - Lommedalen 3 Oscar Benguigui Andersen  
29.mai Tirsdag 17:45 G10 (7er) Gressbanen 2 Ready  - Heming 2 Oliver Dagestad 91 88 85 85
29.mai Tirsdag 17:45 G10 (7er) Gressbanen 2 Ready 5 - Røa 4 Jens Ulrik Ruus Qvale 92 06 69 46
29.mai Tirsdag 18:00 J8 (5er) FO-banen Ready 4 - Røa 4 Kristoffer Garden Rogstad   
29.mai Tirsdag 18:00 J8 (5er) FO-banen Ready 5 - Røa 2 Mads Håkestad 90 27 11 13
29.mai Tirsdag 18:00 G9 (5er) Ris skole Ready 9 - Vålerenga  2 Ulrik Woxholt  99 34 34 35
29.mai Tirsdag 18:00 G9 (5er) Ris skole Ready 8 - Heming 7 Jacob Buskerud Christoffersen 91 80 23 94
29.mai Tirsdag 20:15 J14 (7er) Ris skole Ready 2 - Haugerud  Birk Knudsen 92 09 28 30
30.mai Onsdag 18:00 J8 (5er) Voksen grus Ready 3 - Vestre Aker 2 Christian Furnes 92 07 71 00
30.mai Onsdag 18:30 G9 (5er) Ris skole Ready 2 - Try Christoffer Hjellegjerde Martinsen 95 45 10 02
30.mai Onsdag 19:05 G12 (9er) Gressbanen  Ready 4 - Snarøya  2 Jørgen Sandnes 90 05 08 64
30.mai Onsdag 19:10 J12 (9er) Gressbanen  Ready - Kjelsås  Linus Fagerlund Petersen 95 13 48 37
30.mai Onsdag 19:10 G12 (9er) Gressbanen 2 Ready  - Grorud  Alim Akpinar 40 58 23 02
30.mai Onsdag 21:00 G16 (7er) Ris skole Ready - Bygdø Monolitten  Christian Furnes 92 07 71 00
31.mai Torsdag 17:00 G10 (7er) Gressbanen 2 Ready 4 - Røa 5 Johan Sverdrup  
31.mai Torsdag 18:00 G8 (5er) FO-banen Ready 3 - Bygdø Monolitten 2 Sened Habtu  
31.mai Torsdag 18:00 G11 (7er) Gressbanen 2 Ready 4 - Lyn  4 Johan Sverdrup  
31.mai Torsdag 18:00 G10 (7er) Gressbanen 2 Ready 3 - Årvoll Olav Magnus Grindheim 90 81 48 98
31.mai Torsdag 18:00 G9 (5er) Ris skole Ready 7 - Vollen  3 Lea Thorsby Rødsand   
31.mai Torsdag 18:00 J9 (5er) Ris skole Ready 4 - Oppegård 3 Kristian Barth-Kristoffersen 99 52 35 60
31.mai Torsdag 19:10 G11 (7er) Gressbanen 2 Ready  - Hvalstad  Ola Mathias Amundsen 41 42 49 47
31.mai Torsdag 19:10 J11 (7er) Gressbanen 2 Ready  - Heming 2 Johan Sandnes 91 31 51 86
31.mai Torsdag 19:10 G11 (7er) Gressbanen 2 Ready 3 - Try Noah K. Sundsli 95 86 35 15
31.mai Torsdag 21:00 G19 (7er) Ris skole Ready - Lindeberg   Alim Akpinar 40 58 23 02
04.jun Mandag 19:05 J12 (7er) Gressbanen 2 Ready 5 - Asker 3 Elias Bryhni 99 34 93 70
04.jun Mandag 19:05 J12 (7er) Gressbanen 2 Ready 4 - Lommedalen 2 Felix Trommer  94 05 85 35
04.jun Mandag 19:10 G10 (7er) Gressbanen 2 Ready 6 - Øvrevoll Hosle 8 Nicolai Eriksen Sundal  
05.jun Tirsdag 17:00 G9 (5er) Ris skole Ready 3 - Lyn  10 William Sauar 95 00 34 35
05.jun Tirsdag 17:00 G9 (5er) Ris skole Ready 6 - Frigg   Jens Ulrik Ruus Qvale 92066946
05.jun Tirsdag 18:00 J8 (5er) FO-banen Ready 2 - Korsvoll  Casper Fagerlund Petersen 97 40 21 06
05.jun Tirsdag 18:00 G8 (5er) FO-banen Ready 4 - Heming 8 Jacob Buskerud Christoffersen 91 80 23 94
05.jun Tirsdag 18:00 J10 (7er) Gressbanen 2 Ready  - Ullern Oliver Simonsen  46 61 18 35
05.jun Tirsdag 18:00 J10 (7er) Gressbanen 2 Ready 2 - Røa 4 Oliver Dagestad 91 88 85 85
05.jun Tirsdag 18:00 G11 (7er) Gressbanen 2 Ready 6 - Røa 2 Gard Tørum 94 18 08 55
05.jun Tirsdag 18:00 J9 (5er) Ris skole Ready 3 - Jardar 2 Ludvig Rojahn Mjåtvedt 41 38 25 02
05.jun Tirsdag 18:00 G9 (5er) Ris skole Ready 4 - Lyn  8 Magnus Lunde Hervig 98 41 36 85
05.jun Tirsdag 18:00 G8 (5er) Voksen grus Vestre Aker 4 - Ready  William Barthel Rosli 45 84 35 70
05.jun Tirsdag 19:10 G10 (7er) Gressbanen 2 Ready 7 - Ullern Oscar Benguigui Andersen  
05.jun Tirsdag 19:10 G11 (7er) Gressbanen 2 Ready 2 - Bærum Lars Bjærtnes  
05.jun Tirsdag 19:10 J12 (7er) Gressbanen 2 Ready 2 - Bygdø Monolitten  Sigurd Bjærtnes  
06.jun Onsdag 18:00 J8 (5er) Voksen grus Ready  - Koll 2 Christian Furnes 92 07 71 00
06.jun Onsdag 19:05 G12 (9er) Gressbanen  Ready 3 - Kjelsås 4 Yasin Mohammad 45 16 74 03
06.jun Onsdag 19:10 G12 (9er) Gressbanen 2 Ready 2 - Fossum 3 Birk Knudsen 92 09 28 30
06.jun Onsdag 21:00 G16 (7er) Ris skole Ready - Heming Yasin Mohammad 45 16 74 03
07.jun Torsdag 17:00 G9 (5er) Ris skole Ready 5 - Try 2 Christian Krane 99 27 09 91
07.jun Torsdag 18:00 G8 (5er) FO-banen Ready 5 - Bygdø Monolitten 3 Sened Habtu  
07.jun Torsdag 18:00 G9 (5er) Ris skole Ready  - Heming 4 Christian Krane 99 27 09 91
07.jun Torsdag 18:00 J9 (5er) Ris skole Ready 2 - Ullern 3 August Mikkelsen 99 24 50 77
07.jun Torsdag 18:10 G10 (7er) Gressbanen 2 Ready 2 - Røa 3 Olav Magnus Grindheim 90 81 48 98
07.jun Torsdag 19:10 J11 (7er) Gressbanen 2 Ready 2 - Røa 2 Johan Sverdrup  
07.jun Torsdag 19:45 G19 (7er) Ris skole Ready - Grüner Casper Fagerlund Petersen 97 40 21 06
11.jun Mandag 19:05 J12 (7er) Gressbanen 2 Ready 3 - Røa  Elias Bryhni 99 34 93 70
11.jun Mandag 19:05 J12 (7er) Gressbanen 2 Ready  - Lille Tøyen 2 Felix Trommer  94 05 85 35
11.jun Mandag 19:05 G11 (7er) Gressbanen 2 Ready 3 - Korsvoll 2 Aksel Rødseth 46 29 96 90
12.jun Tirsdag 17:45 G10 (7er) Gressbanen 2 Ready  - Asker 3 Kristoffer Garden Rogstad   
12.jun Tirsdag 18:00 J8 (5er) FO-banen Ready 4 - Korsvoll 3 Marie Rimstad 96 01 76 07
12.jun Tirsdag 18:00 J8 (5er) FO-banen Ready 5 - Ready 2 Ulrik Woxholt  99 34 34 35
12.jun Tirsdag 18:00 G9 (5er) Ris skole Ready 9 - Snarøya  4 Henrik Søvik Holden 48 29 39 10
12.jun Tirsdag 18:00 G9 (5er) Ris skole Ready 8 - Lyn  2 Hamse Rashid 40 96 35 71
13.jun Onsdag 18:00 J8 (5er) Voksen grus Ready 3 - Heming 2 Nicolai Eriksen Sundal  
13.jun Onsdag 18:30 J9 (5er) Ris skole Ready 4 - Sterling Christian Furnes 92 07 71 00
13.jun Onsdag 18:30 G9 (5er) Ris skole Ready 2 - Jardar  Christoffer Hjellegjerde Martinsen 95 45 10 02
13.jun Onsdag 19:05 G12 (9er) Gressbanen  Ready 4 - Oppsal  4 Yasin Mohammad 45 16 74 03
13.jun Onsdag 19:10 J12 (9er) Gressbanen 2 Ready - Skeid  Birk Knudsen 92 09 28 30
14.jun Torsdag 18:00 G8 (5er) FO-banen Ready 3 - Øvrevoll Hosle 5 Sened Habtu  
14.jun Torsdag 18:00 G8 (5er) FO-banen Ready 2 - Billingstad 2 Johan Sverdrup  
14.jun Torsdag 18:00 G11 (7er) Gressbanen 2 Ready  - Jutul 2 Lavrans Berge-Andersen 94051311
14.jun Torsdag 18:00 J10 (7er) Gressbanen 2 Ready 2 - Ullern August Mikkelsen 99 24 50 77
14.jun Torsdag 18:00 J10 (7er) Gressbanen 2 Ready  - Ullern 2 Olav Magnus Grindheim 90 81 48 98
14.jun Torsdag 18:00 J9 (5er) Ris skole Ready  - Lambertseter 2 Marie Rimstad 96 01 76 07
14.jun Torsdag 18:00 G9 (5er) Ris skole Ready 7 - Asker 2 Lea Thorsby Rødsand   
14.jun Torsdag 19:00 G11 (7er) Gressbanen 2 Ready 4 - Ellingsrud 3 Gard Tørum 94 18 08 55
14.jun Torsdag 19:10 J11 (7er) Gressbanen 2 Ready 4 - Abildsø Ludvig Rojahn Mjåtvedt 41 38 25 02
14.jun Torsdag 19:10 J11 (7er) Gressbanen 2 Ready 3 - Vestre Aker Magnus Lunde Hervig 98 41 36 85
15.jun Fredag 18:30 G10 (7er) Gressbanen 2 Ready 4 - Heming 5 William Barthel Rosli 45 84 35 70
18.jun Mandag 19:05 J12 (7er) Gressbanen 2 Ready  - Lyn  2 Elias Bryhni 99 34 93 70
18.jun Mandag 19:10 G10 (7er) Gressbanen 2 Ready  - Øvrevoll Hosle 4 Ola Mathias Amundsen 41 42 49 47
19.jun Tirsdag 17:00 G9 (5er) Ris skole Ready  - Lyn  6 Kristoffer Garden Rogstad   
19.jun Tirsdag 18:00 J8 (5er) FO-banen Ready 4 - Årvoll Mads Håkestad 90 27 11 13
19.jun Tirsdag 18:00 J8 (5er) FO-banen Ready 5 - Lyn   Ulrik Woxholt  99 34 34 35
19.jun Tirsdag 18:00 G9 (5er) Ris skole Ready 9 - Huk  Hamse Rashid 40 96 35 71
19.jun Tirsdag 18:00 G9 (5er) Ris skole Ready 6 - Forward  2 Aksel Rødseth 46 29 96 90
19.jun Tirsdag 18:10 G10 (7er) Gressbanen 2 Ready 4 - Kjelsås  Jacob Buskerud Christoffersen 91 80 23 94
19.jun Tirsdag 19:10 G11 (7er) Gressbanen 2 Ready  - Asker 7 Noah K. Sundsli 95 86 35 15
19.jun Tirsdag 19:10 G11 (7er) Gressbanen 2 Ready 3 - Kjelsås 2 Oscar Benguigui Andersen  
20.jun Onsdag 18:00 J8 (5er) Voksen grus Ready 3 - Huk  Lars Bjærtnes  
20.jun Onsdag 19:05 G12 (9er) Gressbanen  Ready 4 - Lille Tøyen Alim Akpinar 40 58 23 02
20.jun Onsdag 19:10 J12 (9er) Gressbanen 2 Ready - Røa 2 Yasin Mohammad 45 16 74 03
20.jun Onsdag 21:00 G16 (7er) Ris skole Ready - Hasle-Løren  Christoffer Hjellegjerde Martinsen 95 45 10 02
21.jun Torsdag 17:00 G9 (5er) Ris skole Ready 7 - Ullern 6 Marie Rimstad  
21.jun Torsdag 18:00 G8 (5er) FO-banen Ready 5 - Jutul 2 Lea Thorsby Rødsand   
21.jun Torsdag 18:00 G8 (5er) FO-banen Ready 2 - Heggedal 4 Oliver Simonsen  46 61 18 35
21.jun Torsdag 18:00 J9 (5er) Ris skole Ready  - Vestre Aker Lavrans Berge-Andersen 94 05 13 11
21.jun Torsdag 18:00 J9 (5er) Ris skole Ready 2 - Vollen   Christian Krane 99 27 09 91
21.jun Torsdag 19:10 G10 (7er) Gressbanen 2 Ready 7 - Frigg  6 Kristian Barth-Kristoffersen 99 52 35 60
21.jun Torsdag 19:10 J11 (7er) Gressbanen 2 Ready 3 - Ullern 2 Ola Mathias Amundsen 41 42 49 47