Meny

Maria 2019-08-01 15:33:25

Dommeroppsett barnefotball fra 5. september til 20. oktober 2019

Dato Dag Tid Alder Bane Kamp Dommer Mobli
05.09.2019 torsdag 17.00 Gutter 8 år  Ris  Ready 3 - Bygdø Monolitten 5 Fredrik Reiersen 986 93 629 
05.09.2019 torsdag 17.30 Gutter 8 år Ris  Ready 8 - Skeid Revene Mathias Christophersen  92 27 33 28
05.09.2019 torsdag 18.00 Gutter 9 år  Ris  Ready 5 - Kjelsås 7 William Berre  994 65 738
05.09.2019 torsdag 19.00 Gutter 10 år  Gressbanen 2 Ready 2 - Heming Gangster 2 Jørgen Hvatum  
05.09.2019 torsdag 19.00 Gutter 10 år  Gressbanen 2 Ready 6 - Jardar 1 Jonathan Syran  
05.09.2019 torsdag 19.00 Gutter 10 år Gressbanen 2 Ready 4 - Korsvoll Flamengo Axel F. Rølles 90 53 44 66
               
09.09.2019 mandag 17.30 Gutter 8 år  FO-banen   Ready 2 - Huk Rød Romeo Leon  
09.09.2019 mandag 19.10 Jenter 12 år Gressbanen 2 Ready 1 - Lyn 8 Hedda Braaten 486 57 723
09.09.2019 mandag 19.10 Gutter 11 å Gressbanen 2 Ready 4 - Heming S/OMS 1 Emil Moen   
09.09.2019 mandag 19.10 Jenter 11 år  Gressbanen 2 Ready 2 - Ullern 2 Julie Nyvold Vale   
10.09.2019 tirsdag 17.00 Gutter 9 år Ris   Ready 4 - Forward Gaupe William Skule  
10.09.2019 tirsdag 17.00 Gutter 8 år  Ris  Ready 5 - Lyn 4 Lavrans Bø Kjerschow 950 58 444
10.09.2019 tirsdag 17.00 Gutter 8 år  FO-banen  Ready 6 - Try 2 Philip Christoffersen  
10.09.2019 tirsdag 18.00 Gutter 9 år  FO-banen  Ready 2 - Snarøya 3 Philip Buskerud   
10.09.2019 tirsdag 18.00 Jenter 8 år  Ris   Ready 4 - Stabæk 2 Hermine Høgebøl  
10.09.2019 tirsdag 18.00 Jenter 8 år  Ris   Ready 3 - Kjelsås 1 Julie Birgitte Wisløff Aase  
10.09.2019 tirsdag 19.00 Jenter 10 år  Gressbanen 2 Ready 2 - Frigg Grønn Synne Henriksen Gunnerød  484 78 701
10.09.2019 tirsdag 19.00 Gutter 10 år  Gressbanen 2 Ready 7 - Ready 6 Martin Olsen  
10.09.2019 tirsdag 19.00 Gutter 10 år  Gressbanen 2 Ready 3 - Røa Ly Blå Leander Ring Øvreeide  
12.09.2019 torsdag 17.00 Gutter 8 år  Ris   Ready 4 - Ullern 5 Andreas Fürst 97 53 53 53
12.09.2019 torsdag 17.30 Gutter 8 år  FO-banen  Ready 7 - Forward Kolibri William Gotschalksen 41 43 19 68
12.09.2019 torsdag 18.00 Jenter 9 år FO-banen   Ready 2 - Høvik 4 Maria Volldal  48 45 00 16
12.09.2019 torsdag 18.00 Jenter 9 år  Ris   Ready 4 - Frigg Grønn 1 Helena Grødum 92 31 53 71
12.09.2019 torsdag 18.00 Gutter 9 år  Ris   Ready 5 - Lyn 4 Jacob Korvald  
15.09.2019 søndag 16.00 Gutter 8 år  Gressbanen 2 Ready 9 - Grei A Hvit Trym Gustad  
               
16.09.2019 mandag 18.00 Jenter 8 år FO-banen  Ready 2 - Stabæk 1 Ragnhild Thielemann 46 51 41 57
16.09.2019 mandag 18.00 Jenter 9 år  FO-banen  Ready 3 - Vestre Aker Delfinene Jonas Alexander Bruun 93 68 27 66
16.09.2019 mandag 19.10 Jenter 11 år Gressbanen 2 Ready 1 - Bygdø Monolitten 1 Aurora M. Saanum  47 89 38 35
16.09.2019 mandag 19.10 Jenter 12 år Gressbanen 2 Ready 2 - Holmen 2 Elise Lie Rypdal  96 90 73 92
16.09.2019 mandag 19.10 Jenter 11 år Gressbanen 2 Ready 3 - Ullern 1 Amalie Linn Cenar 94 83 63 77
17.09.2019 tirsdag 17.00 Gutter 9 år  FO-banen2 Ready 1 - Snarøya 2 Daniela Michelle  95 86 01 66
17.09.2019 tirsdag 17.00 Gutter 8 år Ris  Ready 3 - Grüner 2 Celine Skarbøvig  96 90 73 06
17.09.2019 tirsdag 18.00 Gutter 9 år  Ris  Ready 6 - Bygdø Monolitten 3 Filippa Hjelvik 90 82 47 37
17.09.2019 tirsdag 18.00 Jenter 8 år Ris  Ready 1 - Ullern 2 Elise Nilsen Berg 93 49 39 50
19.09.2019 torsdag 17.00 Gutter 8 år  Ris  Ready 8 - Lyn 3 Aki Fackrell  90 85 26 58
19.09.2019 torsdag 18.00 Gutter 9 år Ris Ready 3 - Sagene Striper Philip Bugge 90 36 93 00
19.09.2019 torsdag 18.00 Jenter 10 år  Gressbanen 2 Ready 3 - Røa Lysejordet Hennie Kokkinn-Thoresen 47 96 68 72
19.09.2019 torsdag 19.00 Gutter 10 år  Gressbanen 2 Ready 8 - Bærum Blomholm 3 Petter Oanes  905 50 903
19.09.2019 torsdag 19.00 Gutter 10 år  Gressbanen 2 Ready 1 - Bislett fk Blå Tuva Hamre 95 07 06 66
19.09.2019 torsdag 19.10 Gutter 11 år  Gressbanen 2 Ready 3 - Sterling gutter 11 Fredrikke Øren 94 85 29 88
22.09.2019 søndag 16.00 Gutter 10 år  Gressbanen 2 Ready 2 - Jardar 3 Ingrid Ek 92 12 72 01
22.09.2019 søndag 16.00 Gutter 10 år Gressbanen 2 Ready 6 - Ullern 6 Selma Sofie Stoknes 99 22 38 50
               
23.09.2019 mandag 19.10 Jenter 12 år Gressbanen 2 Ready 1 - Høybr/Stovn 2 Ingrid Thaulow 97 02 34 12
23.09.2019 mandag 19.10 Gutter 11 år Gressbanen 2 Ready 1 - Bislett FK 2008 Vetle Fagerlund Petersen 90 83 18 79
24.09.2019 tirsdag 17.00 Gutter 8 år  Gressbanen 2 Ready 6 - Ullern 9 Cornelia Sveen de Besche  46 28 44 04
24.09.2019 tirsdag 17.00 Jenter 9 år  FO-banen   Ready 2 - Øvrevoll Hosle Tigers Henriette Fjeldstad 960 15 611
24.09.2019 tirsdag 18.00 Gutter 9 år Ris   Ready 4 - Heming Tornado Hermine Grove-Knutsen 94 84 73 20
24.09.2019 tirsdag 18.55 Gutter 11 år  Gressbanen 2 Ready 2 - Frigg Grønn Oda Nordstrøm-Aunbu 911 51 977
24.09.2019 tirsdag 19.00 Gutter 10 år Gressbanen 2 Ready 3 - Lyn 8 Nicolas Hesla  483 85 661
24.09.2019 tirsdag 19.00 Gutter 10 år  Gressbanen 2 Ready 4 - Lyn7 Oscar Syversen 46 81 08 83
24.09.2019 tirsdag 18.00 Gutter 9 år  Ris   Ready 5 - Grüner 2 Mie Sellevaag Nicolaysen 94 15 92 13
24.09.2019 tirsdag 19.00 Jenter 11 år Ris  Ready 1 - Grüner Miriam Naomi Landro Helle 45 81 79 46
26.09.2019 torsdag 17.00 Gutter 8 år  FO-banen   Ready 7 - Vålerenga Gulldragen Anton Zhang 40 06 88 26
26.09.2019 torsdag 17.00 Gutter 8 år  Ris  Ready 8 - Haslum 10 Thomas Kristiansen 45 13 14 63
26.09.2019 torsdag 18.00 Jenter 8 år  Ris  Ready 1 - Lyn 2 Alexander Nordsveen Rognås 45 04 82 07
26.09.2019 torsdag 18.00 Jenter 9 år  Ris  Ready 4 - Røa Lysejorde2 Alexandros Sitras 47 61 81 22
26.09.2019 torsdag 17.50 Gutter 10 år  Gressbanen 2 Ready 5 - Ready 2 Mads Håkestad 90 27 11 13
26.09.2019 torsdag 19.00 Jenter 10 år  Gressbanen 2 Ready 1- Lommedalen Pandas Ulrik Woxholt  99 34 34 35
26.09.2019 torsdag 19.00 Gutter 10 år  Gressbanen 2 Ready 7 - Heming Rå Odin Gedde-Dahl 99 23 37 39
               
07.10.2019 mandag 17.30 Gutter 8 år  FO-banen   Ready 6 - Lyn 10 Tim Brym  97 46 67 87
07.10.2019 mandag 19.10 Gutter 11 år  Gressbanen 2 Ready 3 - Kjelsås 2 Gard Gallefoss Tillung  91 12 89 52
07.10.2019 mandag 19.10 Jenter 12 år Gressbanen 2 Ready 2 - Lyn 7 Maria Volldal  48 45 00 16
07.10.2019 mandag 19.10 Jenter 11 år Gressbanen 2 Ready 3 - Heggedal J11 Philip Christoffersen 99 12 38 92
08.10.2019 tirsdag 17.30 Gutter 10 år  Gressbanen 2 Ready 6 - Vålerenga  Bananas Oscar Heyerdahl Delaunay 90 81 55 20
08.10.2019 tirsdag 17.00 Gutter 8 år  Ris   Ready 3 - Korsvoll Grønn Oscar Syversen 46 81 08 83
08.10.2019 tirsdag 18.00 Jenter 8 år  Ris   Ready 4 - Øvrevoll Hosle Stars Gina Fossum  94 87 62 32
08.10.2019 tirsdag 18.00 Jenter 8 år  Ris   Ready 3 - Røa Huseby Lilli Amalie Myrland 98 15 87 93
09.10.2019 onsdag 18.00 Gutter 10 år  Gressbanen 2 Ready 2 - Ullern 2 Petter Oanes  905 50 903
10.10.2019 torsdag 17.00 Jenter 9 år  FO-banen   Ready 3 - Heming Fire & Ice Vilde Aasand Bakkeheim  95 89 35 98
10.10.2019 torsdag 17.30 Gutter 8 år  FO-banen   Ready 1 - Bygdø Monolitten 2 Helena Grødum 92 31 53 71
10.10.2019 torsdag 17.30 Gutter 8 år  Ris   Ready 4 - Lyn 5 Lukas Perssønn Flatheim 954 86 354 
10.10.2019 torsdag 18.00 Gutter 9 år  Ris   Ready 3 - Heming OMS Aki Fackrell  90 85 26 58
10.10.2019 torsdag 18.00 Jenter 10 år  Gressbanen 2 Ready 2 - Skeid Gepardene Emil Moen   
10.10.2019 torsdag 18.00 Jenter 10 år  Gressbanen 2 Ready 3 - Jardar 2 William Skule  
10.10.2019 torsdag 19.00 Gutter 10 år  Gressbanen 2 Ready 1 - Lyn 11 Fredrik Reiersen 986 93 629 
10.10.2019 torsdag 19.10 Gutter 11 år  Gressbanen 2 Ready 4 - Frigg Red Mathias Christophersen  92 27 33 28
10.10.2019 torsdag 19.10 Jenter 11 år  Gressbanen 2 Ready 2 - Try 1 Martin Olsen  
13.10.2019 søndag 16.00 Gutter 8 år  Gressbanen 2 Ready 9 - Vestre Aker 1 Axel F. Rølles 90 53 44 66
               
14.10.2019 mandag 17.00 Jenter 8 år  FO-banen   Ready 2 - Heming Grønn Romeo Leon  
14.10.2019 mandag 19.10 Jenter 12 år 7er  Gressbanen 2 Ready 1 - Hasle-Løren 1 Synne Henriksen Gunnerød  484 78 701
14.10.2019 mandag 19.10 Gutter 11 år Gressbanen 2 Ready 1 - Huk -1 Lavrans Bø Kjerschow 950 58 444
14.10.2019 mandag 19.10 Jenter 11 år  Gressbanen 2 Ready 1 - Kjelsås 3 Hedda Braaten 486 57 723
15.10.2019 tirsdag 17.00 Gutter 9 år  FO-banen   Ready 1 - Ullern 3 Andreas Fürst 97 53 53 53
15.10.2019 tirsdag 17.00 Gutter 9 år  Ris   Ready 4 - Korsvoll Ivrig William Gotschalksen 41 43 19 68
15.10.2019 tirsdag 17.00 Gutter 8 år Ris   Ready 8 - Lille Tøyen 1 Julie Birgitte Wisløff Aase  
15.10.2019 tirsdag 18.00 Gutter 9 år  Ris  Ready 6 - Bislett FK 2010 Julie Nyvold Vale   
17.10.2019 torsdag 17.00 Gutter 8 år  FO-banen  Ready 2 - Sagene Gaupe Philip Christoffersen 99 12 38 92
17.10.2019 torsdag 18.00 Gutter 9 år  Ris   Ready 5 - Bygdø Monolitten 4 Philip Buskerud   
17.10.2019 torsdag 18.00 Jenter 9 år  Ris   Ready 4 - Vestre Aker Diamonds Helena Grødum 92 31 53 71
17.10.2019 torsdag 18.00 Jenter 10 år Gressbanen 2 Ready 1 - Asker SKK Asker 2 Jacob Korvald  
17.10.2019 torsdag 18.00 Gutter 10 år Gressbanen 2 Ready 8 - Korsvoll Gremino Trym Gustad  
17.10.2019 torsdag 18.00 Gutter 10 år  Gressbanen 2 Ready 3 - Korsvoll Mineiro William Berre  994 65 738
18.10.2019 fredag 19.10 Gutter 11 år Gressbanen 2 Ready 2 - Koll 2 Jørgen Hvatum  
20.10.2019 søndag 14.00 Gutter 10 år  Gressbanen 2 Ready 5 - Heming Gangster 2 Leander Ring Øvreeide  
20.10.2019 søndag 17.00 Gutter 10 år  Gressbanen 2 Ready 7 - Jardar 1 Julie Argel Jenssen  99 40 62 36
20.10.2019 søndag 17.00 Gutter 10 år Gressbanen 2 Ready 4 - Heming Vinderen Louise Horn 94 97 16 80