Meny

Terminliste 2019

Treningskamper 2019

 

Kvalifisering NM Menn - runde 1
Ready IF
READY

3 - 0

Rilindja IL
RILINDJA
Søndag 24. mars 2019 kl. 12.00 - Heming kunstgress - Dommer: Martin Myrnes Bolstad
Kvalifisering NM Menn - runde 2
Årvoll IL
ÅRVOLL

2 - 3

Ready IF
READY
Fredag 5. april 2019 kl. 19.00 - Årvoll kunstgress - Dommer: Stian Røvig Sletner
Norsk Tipping-ligaen avd 2 - runde 1
Drøbak-Frogn
DRØBAK-FROGN

1 - 0

Ready IF
READY
Lørdag 13. april 2019 kl. 16.00 - Seiersten stadion KG - Dommer: Abdulhadi Al-Fahad
Norsk Tipping-ligaen avd 2 - runde 2
Ready IF
READY

2 - 1

Frigg Oslo
FRIGG
Mandag 22. april 2019 kl. 14.00 - Gressbanen kunstgress - Dommer: Ingvild Langnes Aarland
Norsk Tipping-ligaen avd 2 - runde 3
Ullern Fotball
ULLERN

2 - 1

Ready IF
READY
Lørdag 27. april 2019 kl. 14.00 - CC Vest Arena - Dommer: Agron Trena
NM Menn 2019 - runde 1
Ready IF
READY

0 - 9

Skeid Fotball
SKEID 
Onsdag 1. mai 2019 kl. 18.00 - Gressbanen kunstgress - Dommer: Mohammad Hafezi
Norsk Tipping-ligaen avd 2 - runde 4
Follo FK
FOLLO

3 - 0

Ready IF
READY
Søndag 5. mai 2019 kl. 15.00 - Ski stadion - Dommer: Martin Myrnes Bolstad
Norsk Tipping-ligaen avd 2 - runde 5
Ready IF
READY

2 - 3

Lyn 1896 Fotballklubb
LYN
Lørdag 11. mai 2019 kl. 14.00 - Gressbanen kunstgress - Dommer: Morten Andersen-Gott
Norsk Tipping-ligaen avd 2 - runde 6
 Lokomotiv Oslo
LOKOMOTIV

2 - 2

Ready IF
READY 
Søndag 19. mai 2019 kl. 18.00 - Marienlyst kunstgress - Dommer: Herman Holthe
Norsk Tipping-ligaen avd 2 - runde 7
 Ready IF
READY

2 - 0

 Halsen IF
HALSEN
Lørdag 25. mai 2019 kl. 16.00 - Gressbanen kunstgress - Dommer: Simen Kristiansen
Norsk Tipping-ligaen avd 2 - runde 8
 FK Tønsberg
FK TØNSBERG

0 - 0

 Ready IF
READY
Søndag 2. juni 2019 kl. 16.00 - Tønsberg Gressbane KG - Dommer: Bjørnar Smith
Norsk Tipping-ligaen avd 2 - runde 9
Ready IF
READY 

0 - 1

 SF Grei
GREI
Søndag 9. juni 2019 kl. 18.00 - Gressbanen kunstgress - Dommer: Agron Trena
Norsk Tipping-ligaen avd 2 - runde 10
 Vålerenga 2
VÅLERENGA 2

4 - 1

 Ready IF
READY
Mandag 17. juni 2019 kl. 19.00 - Intility Arena - Dommer: Martin Myrnes Bolstad
Norsk Tipping-ligaen avd 2 - runde 11
 Ready IF
READY

0 - 2

 Mjøndalen 2
MJØNDALEN 2
Mandag 24. juni 2019 kl. 19.00 - Gressbanen kunstgress - Dommer: Espen Ramiro Kallerud
Norsk Tipping-ligaen avd 2 - runde 12
 Ready IF
READY

5 - 2

Norild IL
NORILD 
Lørdag 29. juni 2019 kl. 18.00 - Gressbanen kunstgress - Dommer: Sebastian Smedal Olin
Norsk Tipping-ligaen avd 2 - runde 13
 FK Ørn Horten
ØRN HORTEN

3 - 0

 Ready IF
READY
Søndag 7. juli 2019 kl. 18.00 - Lystlunden Stadion KG - Dommer: Rune Nilsen
Norsk Tipping-ligaen avd 2 - runde 14
 Ready IF
READY

1 - 2

 Follo FK
FOLLO
Søndag 14. juli 2019 kl. 18.00 - Gressbanen kunstgress - Dommer: Satha Sejoohn Sritharan
Norsk Tipping-ligaen avd 2 - runde 15
 Lyn 1896 Fotballklubb
LYN

1 - 3

Ready IF
READY
Lørdag 10. august 2019 kl. 16.00 - Bislett stadion - Dommer: Bobby Madley
Norsk Tipping-ligaen avd 2 - runde 16
 Ready IF
READY

1 - 1

Lokomotiv Oslo
LOKOMOTIV 
Lørdag 17. august 2019 kl. 14.00 - Gressbanen kunstgress - Dommer: Christoffer D. Bergstuen
Norsk Tipping-ligaen avd 2 - runde 17
 Norild IL
NORILD

1 - 2

 Ready IF
READY
Lørdag 24. august 2019 kl. 18.00 - Vadsø stadion kunstgress - Dommer: Pål Arntzen
Norsk Tipping-ligaen avd 2 - runde 18
Ready IF
READY

0 - 0

 FK Ørn Horten
ØRN HORTEN
Fredag 30. august 2019 kl. 19.00 - Gressbanen kunstgress - Dommer: Ole Jonny A. Ulleberg
Norsk Tipping-ligaen avd 2 - runde 19
 Halsen IF
HALSEN

1 - 3

 Ready IF
READY
Lørdag 7. september 2019 kl. 14.00 - Bergeskogen KG - Dommer: Nedim Brbovic
Norsk Tipping-ligaen avd 2 - runde 20
 Ready IF
READY

2 - 1

 FK Tønsberg
FK TØNSBERG
Lørdag 14. september 2019 kl. 14.00 - Gressbanen kunstgress - Dommer: Johan W. Grundt
Norsk Tipping-ligaen avd 2 - runde 21
 SF Grei
GREI

0 - 2

 Ready IF
READY
Lørdag 21. september 2019 kl. 14.00 - Grei kunstgress - Dommer: DBU Utveksling
Norsk Tipping-ligaen avd 2 - runde 22
 Ready IF
READY

0 - 4

 Vålerenga 2
VÅLERENGA 2
Mandag 30. september 2019 kl. 20.15 - Gressbanen kunstgress - Dommer: Morten Andersen-Gott
Norsk Tipping-ligaen avd 2 - runde 23
 Mjøndalen 2
MJØNDALEN 2

3 - 3

 Ready IF
READY
Mandag 7. oktober 2019 kl. 19.00 - Consto Arena - Dommer: Espen Samuelsen
Norsk Tipping-ligaen avd 2 - runde 24
 Ready IF
READY

0 - 2

 Ullern Fotball
ULLERN
Lørdag 12. oktober 2019 kl. 14.00 - Gressbanen kunstgress - Dommer: Philip George Aarskog
Norsk Tipping-ligaen avd 2 - runde 25
 Frigg Oslo
FRIGG

1 - 4

Ready IF
READY 
Lørdag 19. oktober 2019 kl. 13.00 - Marienlyst kunstgress - Dommer: Herman Holthe
Norsk Tipping-ligaen avd 2 - runde 26
 Ready IF
READY

1 - 0

 Drøbak-Frogn
DRØBAK-FROGN
Lørdag 26. oktober 2019 kl. 12.00 - Heming kunstgress - Dommer: Simen Kværndal Nordengen

Forrige kamp

Norsk Tipping-ligaen avd. 2 - runde 26
Ready IF 1-0 Drøbak-Frogn
Lørdag 26. okt kl. 12.00
Heming kunstgress

Tabell

Norsk Tipping-ligaen avd 2

# Lag K P
1 Vålerenga 2 26 63
2 FK Tønsberg 26 52
3 Follo Fotball 26 51
4 Ullern Fotball 26 50
5 FK Ørn Horten 26 50
6 Lyn 1896 Fotballklubb 26 39
7 Ready IF 26 35
8 Frigg Oslo 26 34
9 Mjøndalen 2 26 31
10 Lokomotiv Oslo 26 29
11 Halsen IF 26 29
12 SF Grei 26 28
13 Norild IL 26 13
14 Drøbak-Frogn 26 13

Snapchat Ready A-lag