Styret

Styret 2018


Nina Onsrud

Styrelder

Mail: nina@fobl.no

Nina er mor til Laurits (2007).

 


Henning Iversen

Ansvarlig sponsorer

Mail: henning@adrena.no

Henning er far til Aksel (2011) og Olav (2005).

 

 


Thorstein Helstad

Ansvarlig Fair-play og kvalitetsklubb

Mail: thelstad77@hotmail.com

Thorstein er far til Adam (2015) og Oliver (2012). Bidrar som foreldretrener er på G2012-kullet. Han er tidligere fotballproff og har spilt i klubber som Le Mans, Austria Wien, Monaco, Hammersborg, Rosenborg, Lillestrøm, Brann og HamKam. Thorstein har også 38 landskamper for Norge.

Atle Hauge

Ansvarlig økonomi

Mail: atle.hauge@gmail.com

Atle er far til 3 barn som er aktive i Ready Fotball. Primæransvar i styret for oppfølging av økonomi i klubben. Til daglig kapitalforvalter i Odin Forvaltning i Oslo.

 


Markus Grieg

Ansvarlig anlegg

Mail: mgrieg@gmail.com

Markus er far til Sophie (2014) pg Alma (2018). Bidrar som trener for J14. Markus har selv vært aktiv i klubben, hvor høydepunktene har vært opprykk og spill i junior interkrets - sesongene 2005-2007 og opprykk med A-laget fra 6.divisjon til 3.divisjon i årene 2011 til 2014.


Knut Ekern

Ansvarlig kommunikasjon

Mail: KnutEkern@msn.com

Knut er far til Andrea (2004) og Magnus (2007) og forsøker etter beste evne å følge opp på alle deres aktiviteter. Har i årene bidratt som trener og lagleder for J04/05 og G07. Har alltid spilt og vært glad i fotball. Jobber til daglig som kommunikasjonsdirektør i AF Gruppen.


Tonje Taugbøl

Styremedlem

Mail: tonje_t@live.no

Tonje er mor til Oskar (2013), Marie (2010) og Herman (2007).

 


Morten Berg

Styremedlem

Mail: morten.berg@schibsted.com

Far til Frikk (2010).