Meny

Styret

Styret 2018

Bendik Christoffersen

Styrelder

Mail: bch@thommessen.no

Bendik er far til Jacob (04), Philip (06) og Mathias (11) som alle spiller fotball i klubben. Bendik har tidligere spilt for Røa og er nå med i ledergruppen for G2004 og fungerer som oppmann for flere lag i G2006. Til daglig praktiserer Bendik som advokat.

Mia Stoknes

Nestleder, ansvarlig arrangementer

Mail: MiaCathrineTveit.Stoknes@circlekeurope.com

Mia er mor til Elias (2003), Selma (2006) og Jakob (2009). Hun er også trener for laget til Selma.

Henning Iversen

Ansvarlig sponsorer

Mail: henning@getvital.no

Henning er far til Aksel (2011) og Olav (2005).

Cathrine Stensaker

Ansvarlig Fair play, arrangementer

Mail: cathrine.stensaker@rema.no

Cathrine er mor til Jørgen (2003), Johan (2005) og Ingrid (2010). Alle tre er aktive spillere i Ready.

Thorstein Helstad

Ansvarlig kvalitetsklubb

Mail: thelstad77@hotmail.com

Thorstein er far til Oliver (2012). Han er tidligere fotballproff og har spilt i klubber som Le Mans, Austria Wien, Monaco, Hammersborg, Rosenborg, Lillestrøm og Brann. Thorstein har også 38 landskamper for Norge.

Kjetil Ribe

Ansvarlig Verdier og kvalitetsklubb

Mail: Kjetil.Ribe@hotmail.com

Kjetil er far til Marte og Agnes på J00. Han har hatt ulike tillitsverv innen fotball, langrenn og basketball. Jobber med eksport av laks.

Per Roger Johansen

Ansvarlig anlegg

Mail: Per.Roger.Johansen@atkinsglobal.com

Per Roger er faren til Lukas (2006) og er også trener på samma klasselag.

Georg Gunnerød

Ansvarlig økonomi

Mail: georg.gunnerod@abgsc.no

Georg er far til Synne som spiller for J06 og Daniel som spiller for G04. Til daglig jobber Georg som finansiell rådgiver.

Knut Ekern

Ansvarlig kommunikasjon

Mail: KnutEkern@msn.com

Knut er far til Andrea (2004) og Magnus (2007) og forsøker etter beste evne å følge opp på alle deres aktiviteter. Bidrar som trener og lagleder for J04 og G07. Har alltid spilt og vært glad i fotball. Jobber med kommunikasjon og markedsføring.

Helga Bull

Styremedlem

Mail: helga.bull@gmail.com

Helga er mor til Otto (2014), Edvard (2011) og Arne (2010).

Eva Mehlin

Styremedlem

Mail: evamehlin@gmail.com

Eva er mor til Edvard (2013) og Theodor (2010).