Meny

VegardLN 2016-03-17 15:37:48

Terminlister 2019

 

Ready G2008-1

Ready G2008-2

Ready G2008-3

Ready G2008-4

Ready G2008 ivrig lag 9'er

Foreldrerollene rundt lagene:

Espen Andresen 1 Hovedtrener espen@plan-b.no  
Arne Sæle 1 assistenttrener arnesaele@gmail.com  
Pål Danielsen 1 Lagleder pmdanielsen@hotmail.com 40019294
Kristofer Hesla 1 trener kristoferhesla@gmail.com 90040711
Eivind Johannesen 1 trener eivind.johannessen@icloud.com 90650163
Jørgen Sundet 2 hjelpetrener josundet@getmail.no 91849720
Peder Mørtvedt 2 trener peder.mortvedt@gmail.com  95977886
Inge Andre Jenssen 2 Lagleder ingeandre@gmail.com 97555104
Geir Elle 2 hjelpetrener Geir.elle@nrk.no 91626990
Tore Hellesø 3 Trener Tore.Helleso@paretosec.com 90983889
Tor Martin Holden 3 Assistenten til "Tore den store" TOR.MARTIN.HOLDEN@VEIDEKKE.NO  
Bjørn Erik Evenrud 3 Assistenttrener bevenrud@hotmail.com 98837336
Justin Fackrell 4 trener justin.fackrell@gmail.com 46 78 71 23
Martin Schou 4 trener schoumartin@hotmail.com  

Aktiviteter

Ingen aktiviteter tilgjengelig for øyeblikket

Kalender

Juli
MTOTFLS
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234