Meny

VegardLN 2017-03-28 10:18:00

Terminlister sommer 2019 for G2009

G2009-1

G2009-2

G2009-3

G2009-4

G2009-5

G2009-6

G2009-7

G2009-8

Last også ned Min fotball-appen i appstore

 

Trenere og kontakpersoner:

Navn Lag Rolle tlf epost
Vegard Lund Nes Årgangsleder 470 23 782
vegard@ready.no
Fredrik Sørensen 1 Trener og kontaktperson 950 32 311
mail@fredriksorensen.com
Tommy Holth 2 Trener og kontaktperson 934 17 810
holth.tommy@gmail.com
Live Kjenner 3 Trener 905 43 269
 
Truls Johnny Haugen 3 Kontaktperson 930 09 546 truls.haugen@gmail.com
Eirik Christensen Arnø 4 Trener og kontaktperson 958 40 210 ea@cardopartners.com 
Lars Christian Paulsen 4 Kontaktperson 900 25 969 LCP@afgruppen.no 
Sigrid Hopen 5 Trener og kontaktperson 924 01 838 hsigrid@hotmail.com 
Ruben Øverby 5 Kontaktperson 917 40 230 ruben.overby@gmail.com 
Tallak Sundsli 6 Trener og kontaktperson 950 39 115 tallak.sundsli@vikenfiber.no 
Stefan Willassen 6 Kontaktperson 909 18 345 stefan@energima.no 
Mathias Berntsen 7 Trener 472 41 804  
Christian Fredrik Skolmen 7 Kontaktperson 906 40 955 skolmen@stert.no 
Petter Herming 7 Kontaktperson 950 07 672 petter.herming@gknordic.com
Jan Oscar de Besche 8 Trener 900 84 879 janoscar.debesche@yahoo.no
Gunnar Jacobsen 8 Trener og kontaktperson 975 91 042 gunnar.jacobsen@kistefos.no

Treningstider 2019

Mandag: 18:00-19:30 - Lagstrening

Tirsdag: 15:00-16:30 Griegakademiet (3. prioritet)

Onsdag: 15:00-16:30 Griegakademiet (1. prioritet)

Fredag: 15:00-16:30 Griegakademiet (2. prioritet)

Søndag: 09:00-12:00 - Løkkefotball

 

Kamper 2019

Terminliste G2009-1

Terminliste G2009-2

Terminliste G2009-3

Terminliste G2009-4

Terminliste G2009-5

Terminliste G2009-6

Terminliste G2009-7

Terminliste G2009-8

 

Kontaktinformasjon:

Vegard Lund Nes
Tlf: 470 23 782
vegard@ready.no
Årgangsleder G2009

Truegroups G2009